Kargo ve Teslimat

Gönderilerimizi MNG Kargo ile yapmaktayız.


Kargonuz Ne Zaman Ulaşır?


MNG Kargo;

Şehir içleri, merkezi adreslere 0 - 600 km'ye kadar 24 saatte teslimat yapılır. 600 km üzeri mesafelerde kendi uçak filosu ile tüm şehir merkezlerine ve şubelerinin bulunduğu yerleşim birimlerine 2 iş günü içinde hızlı teslimat yapar. Bulunduğunuz adrese yakın bir MNG Kargo şubesi yok ise haftanın bir günü teslimat yapılacağından süreç uzayacaktır. Yahut ilgili en yakın şubeden kendiniz teslim alabilirsiniz.

MNG Kargo ile Kapıda Ödeme siparişleriniz tarafınıza ulaştırılır. Ödemenizi kargo tesliminde nakit olarak yapabilirsiniz. 
Kapıda ödeme hizmeti ücretlidir. MNG Kargo tarafından bu hizmet karşılığında %4 hizmet bedeli alınmaktadır. Bu ücret siparişinize yansıtılmaktadır.
Kargo gönderi ücreti ise ayrıdır. Kargo gönderi ücreti sitemizin belirlediği rakamlar üzerinde alışverişlerinizde alınmamaktadır. Belirlenen rakamın altındaki alışverişlerinizde ürün ücretine, kargo ücreti eklenmektedir.

Kapıda Ödeme Siparişlerinizde genel olarak telefon ile arayarak işlemi teyit ediyoruz. Telefon numaranız doğru değil ise, tarafınıza telefon ile ulaşılamıyor ise, telefon ile ulaştığımızda siparişi veren kişi değil iseniz, işleminiz teyit edilemiyor ise iptal edilir. 

Teslimat Yapılamayan Adresler
Askeri adresler, güvenlik konusunda hassas Devlet Kurumları adresleri, Emniyet Güçlerine ait paket teslimatının yasaklandığı adresler, Devlet Makamlarının emirleri gereği teslimatın yasaklandığı adresler için teslimat yapılamadığından en yakın şubeden teslim alınabilir gönderilen ürün.
Kargo teslimatının yasak olduğu adresler vermemenizi rica ederiz, böyle bir durumda gönderi en yakın şubeye gidecek ve burada 3 gün bekletilip eğer şubeden teslim almaz iseniz geri gelecektir. Adresinize teslimat yasak ise en yakın şube teslim olarak adres vermenizi, yahut teslim alınabilir bir adres ile teslimat adresinizi güncellemenizi rica ederiz. 
Bu durumu dikkate alarak sipariş geçmeniz sorun yaşanmaması için oldukça önemlidir.